Free Worldwide Shipping
Spend $150 USD or more. Click for details.
February 18, 2014 @ 01:30 PM
servismerkez.34

Post: 6

Join Date: Feb 2014

MECÄ°DÄ°YEKOY REGAL KLÄ°MA SERVÄ°SÄ° 0212 297 72 97


regal KLÄ°MA SERVÄ°SÄ°  Ä°LETİŞİM - 0212 297 72 97 - [/u]regal KLÄ°MA BAKIM SERVÄ°SÄ°
Firmamiz regal, marka urunlerinizin; kaliteli,, hizli,, guvenilir; bir sekilde, tamir, onarim, bakim ;islemlerinizi yerine getirmek icin kurulmus; regal ozel servisidir...!
regal servisi, regal; arıza; servisi,  regal; teknik; servis hizmeti....!
regal servisinde size en yakın servis; aracımızı yönlendirmek için bizi çağrı merkezi numaralarımızdan arayarak servis kaydı yaptırmaktır...!
bölgesinin kaliteli,; hızlı bir servis anlayışı ile siz müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz...!
regal servisinde hizmet verdiğimiz beyaz eşya teknik servisi..!
regal Klimanızla ;ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz:klimanızın durumuna göre yerinde sorununuzu gidermektedir. Eğer probleminiz servis yerinde giderilemeyecek;  durumdaysa sarıyer regal klima servisimiz, klimanızı merkez servisimize getirir. Tamir sonrası tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.
Montajın doğru işleyiş ve güvenlik; açısından karşılanması zorunlu bir uygulama olduğunun bilinci ile hareket eden firmamız, ilgili işlemi ücretsiz olarak sunduğu keşif hizmeti ile başlatmaktadır. Cihazınızın teknik gereksinimlerine karşılık verecek en uygun alan tespit edildikten sonra güvenlik esaslarına bağlı kalınarak sabitleme işlemi yapılmaktadır...! Merkezimiz diğer kuruluşların aksine montaj, işlemini yaparken estetik beğenilerin dışına çıkmaz...! Keşif konusundan uzman markamızın sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmetten faydalanmak için 297 7 297 nolu numarayı arayarak kayıt yaptırabilirsiniz...!
regal Klima Servisi, Klima Servisi , Klima Bakım...! 
regal klima servisi, olarak hizmet.. veren yetkili kuruluşumuz,; özellikle sıcak yaz günlerinde ;klima kullanıcılarının tüm servis gereksinimlerine karşılık en kaliteli çözümleri sunmaktadır....!
Servisi, Klima servisi, Klima gaz dolumu, Klima bakım servisi , 


Klima servisi,  regalservisi,  regal Klima; 


bakımı, regal servisi, regal bakım servisi, Klima tamiri..!
İstanbul Avrupa yakasında, faaliyet gösteren. regal klima servis noktamız sizlerin tüm ihtiyaçlarını, karşılayabilmek için firmamız servis noktalarını hızla büyütmekte ve geliştirmektedir. regal klima servisi olarak sizlere; haftanın her günü ve her saati aralıksız , kusursuz bir hizmet imkanı sunmaktayız. Sizlerin regal klimalarınızın her sorunlarını sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştırmaktayız... Alanında uzman deneyimli genç dinamik teknisyenlerimiz sorunlarınızı sorunsuz bir şekilde hallediyor...! Sizler de regal klimalarınız hakkında ki her türlü arızalar için bizleri arayabilirsiniz. 7/24 Sarıyer regal klima servisini arayarak en hızlı en kolay ve en güvenilir hizmet için bizleri arayınız. Bakım,onarım,arıza tespit,söküm,montaj,yer değişimi,yedek parça,aksesuar gibi her türlü hizmeti servisimizden alabilirsiniz. Hemen bizleri arayarak servis kaydı bırakınız...![/b]

Please login first to reply.
Back To Top